Kuluçka Makinaları - Civiciv taşıma sepeti 750*550*270 mm

Civiciv taşıma sepeti 750*550*270 mm

 75,00

Civciv taşıma sepeti Tavuk Çiftliğilikleri ve hobi tavukçuları için kullanışlı bir üründür: yüksek ve düşük sıcaklık direnci, antioksidan, 10 yıldan fazla süreyle geri dönüştürülebilir malzeme, temizlenmesi kolay ve toz tutmaz. Kolay temizlenebilir, dayanıklı ekonomi, üç yıllık kullanım da dahil olmak üzere 4 kg ağırlığında 75*55*27cm ölçülere sahip civciv taşıma büyütme sepeti. 20 civciv için uygundur.

Availability: Stokta yok Kategoriler: , ,

Açıklama

Civciv taşıma sepeti Tavuk Çiftliğilikleri ve hobi tavukçuları için kullanışlı bir üründür: yüksek ve düşük sıcaklık direnci, antioksidan, 10 yıldan fazla süreyle geri dönüştürülebilir malzeme, temizlenmesi kolay ve toz tutmaz. Nakliye sırasında birlikte istiflenebilirler. Ulaşım sırasında istiflenmiş 9-12 kat halinde deforme olmaz. Yeni plastik taşıma kafesleri, kafes havalandırma, broilerlerin uzun mesafeli nakliyesi için uygundur, kolay temizlenebilir, dayanıklı ekonomi, üç yıllık kullanım da dahil olmak üzere 4 kg ağırlığında 75*55*27cm ölçülere sahipdir. Modifiye polietilen, anti-aging maddeleri, anti-oksidanlar, yüksek dirençli maddeler içerir. Genel renk beyaz kapaklı sarıdır. Tavukları, ördekler, tavşanlar, güvercinler, sülünler ve canlı kanatlı diğer hayvanlar tamamında kullanılabilir.

Kolay temizlenebilir, dayanıklı ekonomi, üç yıllık kullanım da dahil olmak üzere 4 kg ağırlığında 75*55*27cm ölçülere sahip civciv taşıma büyütme sepeti. 20 civciv için uygundur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Civiciv taşıma sepeti 750*550*270 mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun