Kuluçka Makinaları - Kuluçka makinesi PTM 70p Profesyonel

Kuluçka makinesi PTM 70p Profesyonel

 2.650,00

PTM 70p iCIVCIV’in profesyonel kuluçka makinesidir. Günümüz teknolojik olanakları kullanılarak tasarlanmış ileri teknoloji yeni nesil tam otomatik, 70 yumurta kapasiteli, gelişim, çıkım kompak kuluçka makinesi, tüm üstün özelliklere sahiptir. iCIVCIV Black Pearl kuluçka makinesi PTM 70p kapasitesi 70 gelişim, 80 çıkım 150 yumurta kapasitesi vardır.

Açıklama

Kuluçka makinesi PTM 70p Profesyonel Genel Özellikleri

PTM 70p iCIVCIV’in profesyonel kuluçka makinesidir. Balck Pearl 70 yumurtalık kulucka makinası, az yumurta ile çalışan cins yumurta üreticileri için geliştirilmiştir. Günümüz teknolojik olanakları kullanılarak tasarlanmış ileri teknoloji yeni nesil tam otomatik, 70 tavuk yumurtası kapasiteli, gelişim, çıkım kompak kuluçka makinesi, tüm üstün özelliklere sahiptir.

Ayarlanabilinir Multiviyöl ile;

 • 70 tavuk yumurtası
 • 24 hindi yumurtası
 • 24 ördek yumurtası
 • 99 bıldırcın yumurtası
 • 55 Keklik yumurtası
 • 48 sülün yumurtası
 • 15 kaz yumurtası
 • 8 deve Kuşu yumurtası için kullanabilirsiniz. ( Devekuşu violleri opsiyondur ve makine ile beraber gelmez.)

PTM 70p  tasarım ve geliştirilmesi tamamen yerli sermaye ile sağlanmış ve %100 yerli bir kuluçka makinesidir.

Cam kapı çift ısı cam malzeme kullanılmıştır. yumurtalarınızı rahat gözlemlersiniz ve dış hava koşullarından etkilenmez.

iCIVCIV Kuluçka makinesinin sırasıyla üstün özellikleri;

Elektrik Tüketim
ÇIKIM ORANI
KULLANIM KOLAYLIĞI

Kuluçka Makinesi Teknik Tasarım

Teknik Tasarım

iCIVCIV Kuluçka makineleri endüstriel mühendislik yapılarak üretilir. Kuluçka makinesinin tasarımı uzun ömür ve yüksek verim amaçlanarak tasarlanmıştır. Antibakteriel ABS plastiktir sandwich panel, paslanmaz çelik ve galvenizli saçtan üretilmiştir. Kollay kullanım için her türlü ince ayrıntı özenle planlanmıştır. Hazır tek dokunusta makina programlama, otomatik kalibrasyon girişi, kolay viyöl yerleşimi, dahili ve harici su deposu, kolay kullanım kontrol paneli, ısı cam, civalı analog sensörleri,  v.b gibi bir çok üstün özelliğe sahiptir. Tasarım bir kullanımlık değil, yıllarca sorunsuz kuluçka kullanım için birinci sınıf malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Ağır metal aksam endüstriel kalitede kuru boya ile boyanarak, çizilme yıpranma gibi etkenlerin önünegeçilmiştir.

Kuluçka Makinesi Kontrol Paneli

Teknik Tasarım

Black Pearl Serisi kuluçka makineleri  profesyonel üreteciler,  hobi kullanıcları, cins kanatlı üreticileri düşünlerek tasarlanmış, türkçe kontrol paneli kullanımı kolaydır, hazır 7 program bulunur. İstenildiğinde manuel olarak ısı, nem, viyöl çevirme süresi ve açısı ayarlanabilinir. Yenilenmiş üstün yazılım argoritması ile analog sensörlerden gelen verileri anlık olarak derler ve gerekli kontrolleri ilgili birimlere otomatik olarak aktarır. Tüm kontroller anlık olarak yeni nesil mikro işlemciler ile derlenir. Kalibrasyon gerekmez! Fakat olası herhangi kalibrasyon sapmasında ön panelde otomatik kalibrasyon çıkışı, ve bilgisayarınızdan da verileri takip edebileceğiniz TYPE 2 çıkış mevcuttur.


En gelişmiş kuluçka makinesi kontrol kartı, hazır program veya manuel kontrol, emniyet butonları, gün sayacı


Kuluçka makinesi kontrol paneli

Kuluçka Makinemiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin bize yönelttiği sorular aşağıda sıralanmıştır. Makinamız hakkında detaylı bilgi için 0530 994 82 88 numarlı hattan bizimle iletişime geçebilir, youtube da “icivciv kuluçka” arama yaparak tanıtım video ve çıkım videolarını izleyebilirsiniz.

iCIVCIV Black Pearl 70p kapasitesi 70 gelişim, 80 çıkım 150 yumurta kapasitesi vardır.

iCIVCIV Black Pearl kullanımı en kolay kuluçka makinesidir. hazır program sayesinde (tavuk, ördek, kaz, hindi, sülün, keklik, bıldırcın, papağan) sadece bir butona basarak kuluçka makinesi o türe göre kendini hazırlar. Ayrıca manuel olarak ısı, nem, türe göre çevirme açısı ve cevirme süresi ayarlama yapıla bilinir. TYPE2 USB çıkışı ile kolayca bilgisayara bağlana bilinir ve otomatik olarak kalibrasyon yapılabilinir. iç 3 LT harici 19 lt kadar su deposuyla tam otomatik kuluçka makinesidir. Kullanılan endüstriel sensorler ileri teknoloji mikro işlemciler sayesinde. Güvenilir ısı ve nem ölçümü ile yüksek verimi garanti eder.

iCIVCIV Black Pearl  serisi kuluçka makineleri 2 yıl garantilidir.

Kuluçka makinelerinde sıkça uygulanan bir tekniktir parçalı yükleme. Parçlaı yüklemenin anlamı yumurtaların belirli aralıklar la makine içine yerleştirilmesi ve gelişim çıkım olayının aynı anda gerçekleştirlmesir. Black pear serisi makinelerimiz tek raf, ve en altta çıkım sepeti, ve tek rafa oturabilen 30 yumurtalık multi viyöllerle sizlere karkolanır. ilk çalıştırmada 1 yumurtadan 30 yumurtanızı yükleyerek 7 gün sonra kalan yumurtalarını yükleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık22 kg
Boyutlar480 × 585 × 640 cm

Kuluçka makinesi PTM 70p Profesyonel için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5

  Resul

  Videolar ne zaman gelecek

  • icivciv

   Yakında resul bey sezon yoğunluğu var biraz

 2. 5 üzerinden 5

  Rahman Gülger

  Almanya ya kargo ile göndermeniz olur mu acaba

  • icivciv

   Kargonuz gönderildi efendim hayırlı çıkımlar


İnceleme yap