Kuluçka Makinaları - QTM 060e Kuluçka Makinesi

-21%

QTM 060e Kuluçka Makinesi

805,00  635,00 

Günümüz teknolojik olanakları kullanılarak tasarlanmış ileri teknoloji yeni nesil tam otomatik, 30 yumurta kapasiteli, 30 gelişim, 30 çıkım veya parçalı 20 parçalı yükleme kompak kuluçka makinesidir.

QTM 030e tasarım ve geliştirilmesi tamamen yerli mühendisler tarafından sağlanmış ve %100 yerli bir kuluçka makinesidir.

Cihaz çift katman birinci sınıf ABS kasadan üretilmiştir. Dış ve iç kasa olarak 2 ana bölümden oluşmaktadır. İç kasa ve dış kasa arası izalasyon hava perdesine sahiptir ve her türlü koşulda çalışmak için geliştirlmiştir.

  • Açıklama
  • Ek bilgi
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar (1)

Açıklama

QTM 060e Kuluçka Makinesi Genel Özellikleri

QTM 060e iCIVCIV’in profesyonel kuluçka makinesidir. Günümüz teknolojik olanakları kullanılarak tasarlanmış ileri teknoloji yeni nesil tam otomatik, 30 yumurta kapasiteli, gelişim, çıkım kompak kuluçka makinesi, tüm üstün özelliklere sahiptir..

QTM 060e tasarım ve geliştirilmesi tamamen yerli mühendisler tarafından sağlanmış ve %100 yerli bir kuluçka makinesidir.

Cihaz çift katman birinci sınıf ABS kasadan üretilmiştir. Dış ve iç kasa olarak 2 ana bölümden oluşmaktadır. İç kasa ve dış kasa arası izalasyon hava perdesine sahiptir ve her türlü koşulda çalışmak için geliştirlmiştir.

iCIVCIV Kuluçka makinesinin sırasıyla üstün özellikleri;

Elektrik Tüketim
ÇIKIM ORANI
KULLANIM KOLAYLIĞI

Kuluçka Makinesi Teknik Tasarım

Teknik Tasarım

Kuluçka makinesinin tasarımı tamamen hobi kullanıcıları düşülerek tasarlanmıştır. Antibakteriel ABS plastiktir. Kollay kullanım için her türlü ince ayrıntı özenle planlanmıştır. Kolay viyöl yerleşimi, dahili su deposu, kolay kullanım kontrol paneli, analog sensör göstergeleri, civalı analog sensörleri v.b gibi bir çok üstün özelliğe sahiptir. Tasarım bir kullanımlık değil, yıllarca sorunsuz kuluçka kullanım için birinci sınıf malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.

Kuluçka Makinesi Kontrol Paneli

iCIVCIV Türkçe Kontrol Paneli

Tamamen hobi kullanıcıları düşünlerek tasarlanmış türkçe kontrol paneli kullanımı kolaydır, yenilenmiş üstün yazılım argoritması ile analog sensörlerden gelen verileri anlık olarak derler ve gerekli kontrolleri ilgili birimlere otomatik olarak aktarır. Tüm kontroller anlık olarak yeni nesil mikro işlemciler ile derlenir.

Kuluçka Makinesi Isı ve Nem

iCIVCIV Isı ve Nem Performans Grafiği

Kuluçka süresi içinde stabil olması gereken ısı ve nem geliştirilen iCIVCIV teknolojisiyle sabit kalır ve dalgalanmalar yaratmaz. Sensörlerden sinyaler dijital değil anolog kesin değerler gelir ve mikro işlemcide anlık derlenir

Havandırma ve Vantilasyon

Kuluçka Makinesi Havalandırma ve Vantilasyon

Cihaz içindeki oksijen seviyesi sensörler vasıtası ile 1 birm havada 0.4 olarak ayarlanmıştır. iCIVCIV patentli iç kasa tasarımı ve fam modulu ile yumurtalarınızın her noktası eşit oranda usınıp ve nemlenmesi sağlanır

Ek bilgi

Ağırlık 6 kg
boyutlar 460 × 420 × 450 cm
Tanım Değer
Uyumlu Türler Tavuk, Ördek, Kaz, Hindi, Sülün, Keklik, Bıldırcın, Kanarya, Papağan, Güvercin ve Sürüngenler
Kapasite 60 Tavuk Yumurtası veya 30 Kaz veya 120 Keklik veya Bıldırcın
İç Su Deposu Var
Harici Su Deposu Yok
Dahili Nemlendirme Var
Ultrasonic Nemlendirme Yok
Hava Temizleme ve Mikrop Filtresi Yok
Besleme AC 110V ~ 240V / 50-60HZ
Güç 80 W
Bağıl Nem < % 85
Sağlıklık Ortam Sıcaklığı 15 C ~ 35 C
Sıcaklık Ölçüm Aralığı 0~99 C
Sıcaklık Ölçüm Hassaslığı 0.5 C
Nem Ölçüm Aralığı 0~ 99 % RH
Nem Ölçüm Hassaslığı 5% RH
Isıtma Çıkışları 3 Kanal AC 220V Isıtıcı / DC 12V Isıtıcı
Röle Çıkışları 2A Elektrik ısıtıcı, 3A Çevirme motoru
Ölçüler 48 cm x 42 cm x 46 cm
Viyöl Ölçüler 31.5 cm x 31.5 cm
Ağırlık 6 kg

QTM 060e Kuluçka Makinesi için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 2

    Telden ulaşamıyorum ya kapalı yada meşkul çalıyor sürekli 60 e de bıldırcın içinde ayrı aparat gönderiyormusunuz eğer varsa sipariş vermek istiyorum


Yorum yap