-3%

TAVUK YUMURTASI VİYOLÜ

 350,00

Kuluçka makinesi tablası veya çevirme tablası tavuk yumurtaları ölçülerine göre tasarlanmıştır. 88 Tavuk yumurtası viyolü için çevirme tablası PVC den imal edilmiştir. Tavuk yumurtası viyolü tablası iCIVCIV Kuluçka Makinelerinde uygun ucuz fiyata satılır.

[porto_single_product_fbt image_w="{``xl``:``106``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_w="{``xl``:``40``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_sz="{``xl``:``24``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" spacing="{``xl``:``13``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" item_sz="{``family``:``Default``,``variant``:``Default``,``font_size``:``15px``,``line_height``:````,``letter_spacing``:````,``text_transform``:````}"]

Açıklama

Tavuk yumurtası viyolü gelişim tablası veya kuluçka makine tavuk viyol olarak adlandırır. 88 Tavuk yumurtası çevirme tepsisi içine tavuk yumurtaları gelişim süresinde yerleştirilir ve çıkıma kadar tavuk çevirme tablası da kalır. iCIVCIV Kuluçka yedek parça yumurta çevirme tablası gelişim kuluçka makineleri ölçülerine uygun çevirme tablası olarak imal edilmiştir. Kendi yapacağınız el yapımı kuluçka makinesine tavuk çevirme sistemine tavuk tablasını kullanabilirsiniz. Amatör olan kuluçkacılar tavuk çevirme tablasını iCIVCIV Kuluçka yedek parça bölümünden satın alarak kullanırlar.

NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

88 Tavuk Yumurtası Viyolü Kapasitesi:

Tavuk yumurtası için uygun olan yumurta gelişim tablası 88 ördek yumurtası almaktadır ve yatay dönmektedir. Toplam 88 tavuk yumurtası alan yumurta tablası keklik ve sülün gibi çeşitli yumurtalar için de uygun olur.

Tavuk Yumurtası Viyolü Ölçüleri:

  • Uzunluk: 50 cm, genişlik 36 cm

Tavuk Yumurtası Viyolü Hazne Ölçüleri:

  • Uzunluk: 4 cm, genişlik 4 cm
  • Yükseklik: 5 cm

Not: Bu tavuk yumurta viyolü, kaz, hindi, bıldırcın ve küçük kuş cinsi yumurtası için uygun bir viyol değildir.

Tavuk yumurtası viyolü gelişim tablası kuluçka makinesi için kullanmak mümkün. Diğer iCIVCIV kuluçka makineleri yedek parçaları için viyol fiyatları çeşitleri inceleyerek sitemizden online kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Related Products