-2%

YUMURTA VİYOL OTOMATİK

 480,00

Yumurta Viyol Otomatik kuluçka makinesi yedek parçası olarak otomatik çevrime olarak çalışmaktadır. Motorsuz veya motorlu ücret farkıyla motorlu satın alma seçeneği mevcuttur.

[porto_single_product_fbt image_w="{``xl``:``106``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_w="{``xl``:``40``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_sz="{``xl``:``24``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" spacing="{``xl``:``13``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" item_sz="{``family``:``Default``,``variant``:``Default``,``font_size``:``15px``,``line_height``:````,``letter_spacing``:````,``text_transform``:````}"]

Açıklama

iCIVCIV Kuluçka Makineleri güvencesi ile satılmaktadır ve iCIVCIV Kuluçka yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Yumurta viyol otomatik çevirme motoru ile size 2 motor seçeneği sunmaktayız. Birinci motor seçeneği 2.5/3 rpm motor, yani kumanda panelinde 220 volt viyol çevirme çıkışı varsa bu motor kullanılır.

Yumurta viyol otomatik çevirme motoru 1/240 rpm seçeneği ile direk 220 Volta takarak çevirme işlevini sağlarsınız. 1/240 rpm motor 2 saatte sağa ve 2 saat sonra sola çok yavaş gözle görünmez hareket ile çevirecektir. 1/240 rpm motor kullanıldığında zamanlayıcı, kontrol paneli veya termostat viyol çevirme sistemine gerek kalmayacaktır.

Yumurta viyol otomatik ile her türlü kanatlı yumurtaları (deve kuşu hariç) yükleyebilirsiniz. Bıldırcın yumurtası, ördek yumurtası, küçük kuş yumurtaları, sülün, hindi, kaz, tavuk, papağan ve benzeri daha çok yumurta cinslerine uygundur bu viyol.

Yumurta viyol otomatikte yumurta gözleri yoktur ve istediğiniz yumurtaları serbest şekilde yüklersiniz. Resimde göründüğü gibi rafta olan boşluğa bir parça sıkıştırarak yumurtaların devrilmeleri engellersiniz.

iCIVCIV Kuluçka Makineleri Özellikleri:

  • Ölçüler: 42 cm * 43 cm * 14 cm
  • Güç: 220 Volt / 50 Hz. / 4 Watt
  • Yumurta viyol otomatik yatay yumurta dizme sistemli viyol.

Kargo Ücreti: Alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Related Products