Yeni nesil kuluçkacılık deneyimi | iCiviciv Kuluçka makinası

Yeni nesil iCivciv Kuluçka makinesi nedir?

iCIVCIV™ Kuluçka makinesi günümüz teknolojik yenilikleri kullanılarak, hobi veya cins tavuk üreticileri için kullanım kolaylığı ve yüksek verim alınması için tasarlanmış kuluçka makinesidir.

Ülkemizde bir çok hali hazırda kuluçka makinesi kullanıcılara sunulmaktadır. Bunların bir çoğu çin menşeyli verimsiz cihazlarır, bir kısmı ise starfordan üretilmiş kısa ömürlü makinelerdir. Günlük su ekleme, kalibrasyon problemleri. çevirme açılarının yanlış olması gibi bir çok kuluçka süresini olumsuz etkileyen faktörler bulunmaktadır.

iCivciv amatör kullanıcıların yaşadıkları tüm sorunları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Tak kullan yüksek kaliteli, kolay kullanım kuluçka makinesidir.

Aşşağıda detaylı bir anlatımla, iCivciv’in üstün özellikleri sıranlamıştır.

Patentli Ürün Tasarımı

iCIVCIV™ Markasının patentli tasarımı olan icivciv kuluçka makinesi. ABS + %30 den üretilmiştir. İç kasa ve dış kasa olarak 2 ana bölümden oluşur. kasa aralarında hava perdesi ile her türlü koşulda sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanmıştır. Geleneksel yanlış sinyaller gönderen sensörler yerine civalı analog sensörler kullanılmıştır. Temizliği ve kullanımı çok kolaydır. Hobi tavukçusu, kuluçkacılık hakkında bir bilgiye sahip olmasanız dahi cihazı çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım için teknik bir bilgi gerekmez.