Hakkımzda

Yeni nesil iCIVCIV kuluçka

Şirketimiz yazılım, internet teknolojileri, IoT, makina tasarım, tarım ve hayvancılık sektörlerine çözüm sunmaktadır.

Geçtiğimiz dör yıl içinde kanatlı hayvan üreticiliği ve tavukçuluk sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Sektörde yaşanan sıkıntılar göz önünde bulundurularak. Adept Makina Arge Tarım İç ve Dış Tic Ltd Şti, iCIVCIV markası altında tavukçuluk ve hobi tavukçuluğu alanında çözümler sunabilmek amacı ile kurulmuştur.

iCIVCIV, Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Özdemir ve Mahir Erbakan tarafından 2017 yılında kurulmuştur.

iCIVCIV, ekonomik yüksek verim ve kalitede kuluçka makinelerini son kullanıcıya ulaştırmayı, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

Adept Arge takımı, üniversite özel sektör ortak çalışması ile Tubitak destekli projeler üretmekte ve arge çalışmalarını yürtmektedir. Sektörde yaşanan sıkıntılar, edinilen tecrübeler ve son kullanıcının yaşadığı sıkıntılar tespit edililip akademik düzeyde Arge çalışmaları yürütülmektedir.

Bu kapsam doğrultusunda hobi tavukçuları ve cins tavuk üreticileri için QTM Serisi kuluçka makineleri tamamen Adept Arge tarafından tasarlanmış. Türler üzerinde testler yapılmış ve seri üretime geçilmiştir. Üretmiş olduğumuz ürünlerin CE ve ISO gibi tüm kalite standartları uyumu için gerekli işlemler başlatılmıştır.

Amacımız

Son kullanıcıya ekonomik, kaliteli ve yüksek verimi cihazları sunabilmek.

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak

Vizyonumuz

Son teknoloji inovatif ürünler geliştirerek, yurtdışı pazarında yer edinmek ve ülke ekonomisine fayda sağlamak. Bu kapsam doğrultusunda ileri teknoloji QTM ve PTM serisi dokunmatik ekran akıllı kuluçka makinesi ARGE çalışmları başlatılmış Mayıs 2017 ilk prototip tamamlanmıştır ve şuan test ve raporlama işlmeleri sürmektedir.

Kuluçka makinesi iCIVCIV nasıl oluştu?

Arya kuluçka makinesi
arya kuluçka makinesi
Kuluçka makinesi yapımı
icivciv kuluçka makinesi prototip
Kuluçka Isı ve Nem Kontrolü
Kuluçka makinesi kaz