-2%

154 BILDIRCIN OTOMATİK VİYOL

 510,00

Ucuz kuluçka makinesi yapımı elde etmek isteyen hobi kullanıcılar genelde bu tür yedek parçaları satın almakta ve el yapımı Kuluçka Makinesi üretiminde kullanılır. Farklı kanatlı viyol seçenekleri mevcuttur.

[porto_single_product_fbt image_w="{``xl``:``106``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_w="{``xl``:``40``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_sz="{``xl``:``24``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" spacing="{``xl``:``13``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" item_sz="{``family``:``Default``,``variant``:``Default``,``font_size``:``15px``,``line_height``:````,``letter_spacing``:````,``text_transform``:````}"]

Açıklama

154 Bıldırcın Otomatik Viyol, motorsuz veya ücret farkıyla motor seçeneği mevcuttur. Otomatik çevirmeli bıldırcın viyolu hobi el yapımı kuluçka makinesi içinde kullanılır. 154 Bıldırcın Otomatik Viyol Kuluçka Makinesi değildir ve sadece bir yedek parçadır. Bıldırcın otomatik viyolu tek kullanılması halinde civciv çıkımı yapmayacaktır ve mutlaka bir kabin içine yerleştirilmesi gerekir.

Dikkat: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir. Kargo ücretini alıcı öder ve koli içeriğine göre değişken olur.

154 Bıldırcın Otomatik Viyol Özellikleri:

  • Boyutlar: Genişlik 42 cm, derinlik 43 cm, yükseklik 14 cm.
  • Voltaj: 220 Volt.
  • Motor seçenekleri: Her hangi bir termostat veya zamanlayıcı yoksa 1/240 rpm motor seçmeniz gerek. 1/240 rpm motor çok yavaş dönerek 4 saatte tam tur yapar ve her 2 saatte viyol aynı yere dönerek gelmiş olacaktır. Viyol çevirme çıkışlı termostat var ise o zaman 2.5/3 rpm motor seçeneği almanızı öneririz.
  • Sertifika: CE ve ISO.
  • Adaptörlü viyol değildir çünkü 220 volt ile çalışır.
  • Yumurta cinsleri kapasitesi: 154 Bıldırcın veya bazı keklik yumurtaları uymaktadır. Küçük kuş türleri yumurtaları uymaktadır.

Related Products