-4%

KÜÇÜK METAL YEMLİK

 200,00

Küçük metal yemlik temizliği çok kolay olduğundan hijyeniktir. küçük metal yemlik kenarları PVC ile kaplanmıştır ve kesinlikle tavuklara zarar vermez.

[porto_single_product_fbt image_w="{``xl``:``106``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_w="{``xl``:``40``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_sz="{``xl``:``24``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" spacing="{``xl``:``13``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" item_sz="{``family``:``Default``,``variant``:``Default``,``font_size``:``15px``,``line_height``:````,``letter_spacing``:````,``text_transform``:````}"]

Açıklama

iCIVCIV yemlikler kullanımı kolay ve basittir. Küçük metal yemlik yem haznesine yem ilavesi üstten yapılır ve tavukların yemlik içine girmelerini engelleyen açılabilir tel koruma mevcuttur.

Hangi kanatlı türleri için küçük metal yemlikler uygundur?

Özellikle güvercinler için uygun yemlikler, tavuk cinsleri, civciv cinsleri, ördek için yemlik, hindi için yemlikler, sülün yemlikler, keklik yemlikleri veya kaz için yemlik çeşitleri olarak kullanılır.

Not: Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Küçük metal yemlik özellikleri:

  • Yemlik: 26 cm uzunluk, 12 cm yükseklik, Yem haznesi 5*10 cm
  • Malzeme: Paslanmaz galvaniz ve plastik.
  • Plastik renk seçenekleri farklılık gösterebilir.

Related Products