-2%

66 BILDIRCIN YUMURTASI VİYOLÜ

 430,00

66 bıldırcın yumurtası viyolü ölçüleri sabittir ve değişmez. Ucuz otomatik kendinden dönen viyol arıyorsanız, bu viyol tam size göre. Kaliteli PVC den üretilmiş viyol seçenekleri mevcuttur.

[porto_single_product_fbt image_w="{``xl``:``106``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_w="{``xl``:``40``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_sz="{``xl``:``24``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" spacing="{``xl``:``13``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" item_sz="{``family``:``Default``,``variant``:``Default``,``font_size``:``15px``,``line_height``:````,``letter_spacing``:````,``text_transform``:````}"]

Açıklama

Farklı motor seçenekleri mevcuttur. Viyol çevirme özelliği olan termostat için 2.5/3 rpm motor seçeneği kullanılır veya iCIVCIV Kuluçka Makineleri sattığı hobi kuluçka makineleri için uygun olacaktır. Herhangi bir termostatınız veya zamanlayıcınız yoksa, o zaman 1/240 rpm motor seçeneği ile viyolu satın almanız gerekiyor.

66 Bıldırcın Yumurtası Viyolü Özellikleri:

  • Motor Elektrik Gücü: 220 Volt – 240 Volt / 4 – 5 Watt
  • Otomatik Çevirme Motoru: 2,5/3 rpm (Mutlaka viyol çevirme çıkışlı termostat ile çalışmalı) veya 1/240 rpm (Çok yavaş dönerek turunu tamamlar) seçenek imkanı. 1/240 rpm motor, gözle görünmez hızla dönerek turunu 4 saatte başladığı yere gelerek tamamlar.
  • 2.5/3 rpm motor zaman rölesi gerektirir veya iCIVCIV tarafından satılan kontrol termostatlarına uygundur.
  • Ölçüler: 43,5 * 22 cm * 14 cm
  • Sertifika: CE / ISO

Dikkat: Bu ürün kuluçka makinesi değildir ve sadece yedek parça olarak satılmaktadır.

Related Products