-3%

8 YUMURTA KAPASİTELİ VİYOL

 350,00

Küçük el yapımı viyol ile kendi yaptığınız el yapımı kuluçka makinelerinde iCIVCIV markasıyla 8 Yumurta kapasiteli viyolü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mini kuluçka makineleri için en uygun olan bu viyol, iCIVCIC-8 modeli kuluçka makinelerine uygundur ve aynı zamanda yedek viyol olarak da kullanılabilir. Viyol alım satım işlemleri için sitemizi ziyaret edebilir, 8 Yumurta kapasiteli viyolleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

[porto_single_product_fbt image_w="{``xl``:``106``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_w="{``xl``:``40``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_sz="{``xl``:``24``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" spacing="{``xl``:``13``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" item_sz="{``family``:``Default``,``variant``:``Default``,``font_size``:``15px``,``line_height``:````,``letter_spacing``:````,``text_transform``:````}"]

Açıklama

iCIVCIV markasının 8 Yumurta kapasiteli viyolü, isterseniz otomatik viyol haline getirebilir, isterseniz de manuel viyol olarak el yapımı amatör kuluçka makinelerine monte ederek kullanabilirsiniz. Viyol çevirme sistemleri, iCIVCIV güvencesi ile satılmaktadır.

NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir ve koli içeriğine göre değişken olabilir.

8 Yumurta Kapasiteli Viyol Kullanım Şekli:

Resimlerde gördüğünüz gibi, ortada bulunan yuvarlak bölüme çevirme motorunun mili girecektir. Çevirme motorunda bulunan vidalama kulaklarından vida ile sabitleyerek, 8 Yumurta kapasiteli viyolu motorun milinin üzerine oturtmalısınız. Viyolde bulunan kertik, sabitleme için bir stopper ile birleşmelidir. 8 Yumurta kapasiteli viyolün kertiği stoppere değdiğinde, tekrar ters tarafa dönmesi gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için sitemizde bulunan 2.5/3 rpm motoru kullanabilirsiniz. Zamanlayıcı veya zaman ayarlı bir termostat da gerekebilir. Ayrıca, 1/240 rpm motor kullanarak stoppere gerek olmadan ve termostat kullanmadan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yumurtaların 8 Yumurta kapasiteli viyol içinde dönmeleri için zemin ile arasında 3-5 mm’lik bir mesafe bırakılmalıdır.

8 Yumurta Kapasiteli Viyol Özellikleri:

  • Çapı: 21 cm
  • Yumurta haznesi: 6.5 cm uzunluk, 4.5 cm genişlik
  • Motor haznesi için gereken ebatlar: Viyolün tam ortasında 7 cm çapında ve 6 cm derinlik

Uygun Yumurta Türleri:

Tavuk, ördek, hindi, kaz, sülün yumurtaları gibi çeşitli türler için uygundur. Daha küçük yumurtaları tek hazneye yerleştirerek daha fazla yumurta alabilirsiniz, örneğin bir hazneye 4-5 bıldırcın yumurtası veya 6-7 muhabbet kuşu yumurtası gibi.

Motor Seçenekleri:

  • 2.5/3 rpm Motor – Zamanlayıcı veya termostat gerektiren hızlı dönen motor.
  • 1/240 rpm Motor – Çok yavaş dönen motor, herhangi bir zamanlayıcı veya termostata gerek yoktur.

8 Yumurta kapasiteli viyol haricinde, sitemizde birçok farklı ve kapasiteli viyol çeşidi bulunmaktadır.

Related Products