Kuluçka Makinaları - Kuluçka makinesi QTM 140p Profesyonel

Stokta yok
Kullanıcı Derecelendirmesi:
5/5

Kuluçka makinesi QTM 140p Profesyonel

QTM 0140p iCIVCIV’in profesyonel kuluçka makinesidir. Günümüz teknolojik olanakları kullanılarak tasarlanmış ileri teknoloji yeni nesil tam otomatik, 210 yumurta kapasiteli, gelişim, çıkım kompak kuluçka makinesi, tüm üstün özelliklere sahiptir.. iCIVCIV Black Pearl 140p kapasitesi 140 gelişim,  140 çıkım veya parçalı yükleme 80 çıkım 210 yumurta kapasitesi vardır.

Toplam fiyat:
KDV Dahil

 3.750,00

2 YIL GARANTİ

YÜKSEK ÇIKIM ORANI

Döllü sağlıklıklı yumurtalarınızdan en yüksek verimi almak için tasarlanmıştır. Cihazlarımızdan %98 verim alınmaktadır.

YERLİ PID KONTROL KARTI

Yerli üretim 8 hazır programlı ( tavuk, ördek, kaz, keklik, bıldırcın, sülün, tavus kuşu, hindi). Otomatik ısı ve nem kontrolü.

OTOMATİK ÇEVİRME

Motorlu yumurta viyölleri ile otomatik çevirme, istenilen saat aralığında belirtilen süre kadar otomatik çevirme.

KULLANICI DOSTU

Hiçbir tekni bilgi gerektirmeyen tak kullan kuluçka makinesidir. Sitemiz üzerinden kullanım broşür ve videolarına ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Kuluçka Makinesi QTM 0140p Genel Özellikleri

QTM 0140p iCIVCIV’in profesyonel kuluçka makinesidir. Giriş seviyesi cins yumurta ve değerli yumurta üreticileri için tasarlanmıştır. Aktif oksijen sensörleri yenilikçi sensör teknolojileri kullanılarak uzun ömür sağlanmıştır.  Günümüz teknolojik olanakları kullanılarak tasarlanmış ileri teknoloji yeni nesil tam otomatik, 140 tavuk yumurtası kapasiteli, gelişim, çıkım kompak kuluçka makinesi, tüm üstün özelliklere sahiptir. Ayarlanabilinir Multiviyöl ile 140 tavuk yumurtası veya 96 hindi yumurtası veya 96 ördek yumurtası veya 396 keklik veya bıldırcın veya 192 sülün yumurtası veya 60 kaz, tavus kuşu yumurtası kullanabilirsiniz.

QTM 0140p tasarım ve geliştirilmesi tamamen yerlisermaye ile sağlanmış ve %100 yerli bir kuluçka makinesidir.

Cam kapı çift ısı cam malzeme kullanılmıştır. yumurtalarınızı rahat gözlemlersiniz ve dış hava koşullarından etkilenmez.

CIVCIV Kuluçka makinesinin sırasıyla üstün özellikleri;

Elektrik Tüketim
ÇIKIM ORANI
KULLANIM KOLAYLIĞI

Kuluçka Makinesi Teknik Tasarım

Teknik Tasarım

iCIVCIV Kuluçka makineleri endüstriel mühendislik yapılarak üretilir. Kuluçka makinesinin tasarımı uzun ömür ve yüksek verim amaçlanarak tasarlanmıştır. Antibakteriel ABS plastiktir sandwich panel, paslanmaz çelik ve galvenizli saçtan üretilmiştir. Kollay kullanım için her türlü ince ayrıntı özenle planlanmıştır. Hazır tek dokunusta makina programlama, otomatik kalibrasyon girişi, kolay viyöl yerleşimi, dahili ve harici su deposu, kolay kullanım kontrol paneli, ısı cam, civalı analog sensörleri,  v.b gibi bir çok üstün özelliğe sahiptir. Tasarım bir kullanımlık değil, yıllarca sorunsuz kuluçka kullanım için birinci sınıf malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Ağır metal aksam endüstriel kalitede kuru boya ile boyanarak, çizilme yıpranma gibi etkenlerin önünegeçilmiştir.

Kuluçka Makinesi Kontrol Paneli

Teknik Tasarım

Black Pearl Serisi kuluçka makineleri  profesyonel üreteciler,  hobi kullanıcları, cins kanatlı üreticileri düşünlerek tasarlanmış, türkçe kontrol paneli kullanımı kolaydır, hazır 7 program bulunur. İstenildiğinde manuel olarak ısı, nem, viyöl çevirme süresi ve açısı ayarlanabilinir. Yenilenmiş üstün yazılım argoritması ile analog sensörlerden gelen verileri anlık olarak derler ve gerekli kontrolleri ilgili birimlere otomatik olarak aktarır. Tüm kontroller anlık olarak yeni nesil mikro işlemciler ile derlenir. Kalibrasyon gerekmez! Fakat olası herhangi kalibrasyon sapmasında ön panelde otomatik kalibrasyon çıkışı, ve bilgisayarınızdan da verileri takip edebileceğiniz TYPE 2 çıkış mevcuttur.


En gelişmiş kuluçka makinesi kontrol kartı, hazır program veya manuel kontrol, emniyet butonları, gün sayacı


Kuluçka makinesi kontrol paneli

Kuluçka Makinemiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin bize yönelttiği sorular aşağıda sıralanmıştır. Makinamız hakkında detaylı bilgi için 0530 994 82 88 numarlı hattan bizimle iletişime geçebilir, youtube da “icivciv kuluçka” arama yaparak tanıtım video ve çıkım videolarını izleyebilirsiniz.

iCIVCIV Black Pearl 140p kapasitesi 140 gelişim,  140 çıkım veya parçalı yükleme 80 çıkım 220 yumurta kapasitesi vardır.

iCIVCIV Black Pearl kullanımı en kolay kuluçka makinesidir. hazır program sayesinde (tavuk, ördek, kaz, hindi, sülün, keklik, bıldırcın, papağan) sadece bir butona basarak kuluçka makinesi o türe göre kendini hazırlar. Ayrıca manuel olarak ısı, nem, türe göre çevirme açısı ve cevirme süresi ayarlama yapıla bilinir. TYPE2 USB çıkışı ile kolayca bilgisayara bağlana bilinir ve otomatik olarak kalibrasyon yapılabilinir. iç 3 LT harici 19 lt kadar su deposuyla tam otomatik kuluçka makinesidir. Kullanılan endüstriel sensorler ileri teknoloji mikro işlemciler sayesinde. Güvenilir ısı ve nem ölçümü ile yüksek verimi garanti eder.

iCIVCIV Black Pearl  serisi kuluçka makineleri 2 yıl garantilidir.

Kuluçka makinelerinde sıkça uygulanan bir tekniktir parçalı yükleme. Parçlaı yüklemenin anlamı yumurtaların belirli aralıklar la makine içine yerleştirilmesi ve gelişim çıkım olayının aynı anda gerçekleştirlmesir. Black pear serisi makinelerimiz tek raf, ve en altta çıkım sepeti, ve tek rafa oturabilen 30 yumurtalık multi viyöllerle sizlere karkolanır. ilk çalıştırmada 1 yumurtadan 30 yumurtanızı yükleyerek 7 gün sonra kalan yumurtalarını yükleyebilirsiniz.