-2%

YUMURTA ÇIKIM SEPETİ

 480,00

iCIVCIV Yumurta Çıkım Sepeti, farklı kanatlı hayvanların yumurtalarına uygun olan ve pratik kullanımı ile öne çıkan bir üründür. Monteli tasarımı sayesinde yer kaplamaz ve kolayca temizlenebilir. Ayrıca, kuluçka makinesi kullanımı dışında da çeşitli alanlarda kullanma imkanı sunar.

[porto_single_product_fbt image_w="{``xl``:``106``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_w="{``xl``:``40``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" plus_sz="{``xl``:``24``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" spacing="{``xl``:``13``,``unit``:````,``xs``:````,``sm``:````,``md``:````,``lg``:````}" item_sz="{``family``:``Default``,``variant``:``Default``,``font_size``:``15px``,``line_height``:````,``letter_spacing``:````,``text_transform``:````}"]

Açıklama

iCIVCIV Yumurta Çıkım Sepeti Hangi Kanatlı Hayvanların Yumurtalarına Uygundur?

iCIVCIV Yumurta Çıkım Sepeti, kaz yumurtaları dahil olmak üzere birçok farklı kanatlı türünün yumurtalarına uygundur. Örneğin, tavuk yumurtaları, keklik yumurtaları, bıldırcın yumurtaları, tavus kuşu yumurtaları ve sülün yumurtaları gibi farklı türlerin yumurtalarını bu sepet içine yerleştirebilirsiniz.

iCIVCIV Yumurta Çıkım Sepeti Özellikleri:

Uzunluk: 45 cm
Genişlik: 35 cm
Yükseklik: 10 cm
Malzeme: 1. Sınıf sarı renk PVC
Ağırlık: 220 gram
Not: Çıkım sepeti kapağı bulunmamaktadır.
Kuluçka Makinesi veya Çıkım Sepeti Yapımı

Kuluçka makinesi yapımında veya çıkım sepeti yapımında, ölçülerin çok önemli olduğunu unutmayın. Çıkım sepeti ölçülerini viyol boyutlarına ve çevirme raflarına göre ayarlamanız gerekebilir. Civciv çıkım sepeti nasıl yapılır? Satın aldığınız malzemeleri birleştirerek basit ve kolay bir sepet oluşturabilirsiniz. Hazır satılan sepetlere, istediğiniz kadar kanatlı yumurtası yerleştirebilirsiniz. Örneğin, bu sepete 10, 20, 40 veya 50 tavuk yumurtası veya 5, 15, 30 kaz yumurtası yerleştirebilirsiniz.

Diğer Yumurta Çıkım Sepeti Çeşitleri için Sitemizi İnceleyiniz

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürünün içeriğine göre değişkenlik gösterebilir.

Related Products